Kredyt gotówkowy 25000 złotych na 36 miesięcy.

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku.

Decydując się na kredyt gotówkowy na kwotę 25 tysięcy złotych z rozłożeniem na trzydzieści sześć miesięcy najlepszą ofertę znajdziemy w Alior Banku. Jest to oferta pożyczki 5% z gwarancją. Alior Bank oferuje nam bardzo ciekawą pożyczkę jaką możemy przeznaczyć na dowolny cel. W ramach oferty kwota maksymalna o jaką możemy się ubiegać to nawet kwota dwustu tysięcy złotych i co ważne można ją rozłożyć nawet na okres stu dwudziestu miesięcy. Usługę bez problemu można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i tak ustawić miesięczne opłaty, aby było nam tą pożyczkę jak najłatwiej spłacić. W przypadku naszego konkretnego kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie wynosiła 5,12%. Oprocentowanie i prowizja banku będą zerowe i tym samym całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić na koniec wyniesie 26973,81 złotych. Tym samym kredyt będzie nas kosztował niecałe dwa tysiące złotych.

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Deutsche Bank oferuje nam db kredyt gotówkowy, w ramach którego możemy pożyczyć maksymalnie dwieście tysięcy złotych. Oprocentowanie nominalne maksymalnie będzie wynosiło dziesięć procent. Biorąc pod uwagę prowizję za udzielenie kredytu będzie ona wynosiła od 0,5% do 5% od kwoty kredytu jaką bank nam przyzna. Maksymalnie kredyt możemy rozłożyć na okres dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. Nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach i wystarczy jeżeli kredytobiorca sam takie oświadczenie napisze. W przypadku naszej kwoty kredytu rzeczywista roczna stopa oprocentowania jaką proponuje nam bank wynosi 5,46%. Przy kredycie na okres trzydziestu sześciu miesięcy przyjdzie nam na koniec spłacić 27104,62 złote. Tym samym kredyt gotówkowy w Deutsche Banku będzie nieco droższy od pożyczki z gwarancją jaka dostępna jest w Alior Banku.

Wypożyczka w Eurobanku.

Eurobank proponuje nam wypożyczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy szukają niewielkiego kredytu o jak najmniejszych kosztach. Biorąc wypożyczkę na okres jednego roku można liczyć, że bank znacznie obniży nam jej koszta. W ramach tej oferty możemy pożyczyć maksymalnie dziesięć tysięcy złotych i rozłożyć je na okres sześćdziesięciu miesięcy w równych ratach. Przy naszym kredycie na 25 tysięcy złotych, RRSO będzie wynosiło 6,48%. Ten kredyt będzie nas kosztował 2500 złotych i tym samym z trzech prezentowanych kredytów będzie najdroższym rozwiązaniem. Różnica jednak w kosztach każdego z trzech wymienionych kredytów nie jest bardzo duża i tym samym każdy będzie dla nas dobrą propozycją.